התקשרו אלינו : 052-6928897 - המייל שלנו - shrem2626@gmail.com - בדיקה ראשונית ללא תשלום

התקשרו אלינו :
052-6928897 | 077-7065276
המייל שלנו - shrem2626@gmail.com
בדיקה ראשונית ללא תשלום

קורס מתחילים – פענוח ציורי ילדים

מדוע ללמוד קורס פענוח ציורי ילדים?

קודם כול משום שאנו רוצים להיות יותר קשובים לילדינו, במיוחד אם הם נמצאים בגיל הרך ואינם יכולים להביע את עצמם וגם משום שאנו רוצים היום יותר מתמיד להיות עם "היד על הדופק" ולהרגיש את ילדינו ואת צרכיהם וגם משום שתמיד עולים בנו שאלות לגבי ציוריהם ומה מסתתר מאחוריהם..

במהלך פגישותיי עם הורים הם שואלים אותי בין היתר מדוע ילדיהם משתמשים  בצבע שחור, מדוע  הם מציירים באמצע הדף, מדוע לילד בציור אין פה וכדומה.

בקורס פענוח ציורי ילדים חדשני זה, תוכלו ללמוד באופן מקורי וייחודי על כול נושא שמסקרן אתכם בחיי ילדכם ואיך ניתן לגלות הכול דרך פענוח הציורים.

מה לומדים בקורס פענוח ציורי ילדים?

בקורס תלמדו את שלבי התפתחות הציור אצל הילדים, מה מספרים לנו הצבעים שבציור, משמעות איברי הגוף הנמצאים בציור, מה מסמלות החיות בציור, מה מסמלת השמש, ציור הבית, איך מגלים מצוקות וסימני פחד בציור, תכונות חיוביות ושליליות, כיצד הילדים מרגישים בתוך המשפחה, היכן מיקומם למול האחים שלהם מה מספרת המשפחה בציור ועוד..

כמה זמן לומדים?

הקורס הינו בהיקף של עשרה מפגשים מרתקים בני שעה וחצי כ"א, בהם תלמדו מה מסתתר באמת בציורי ילדכם. חשוב לציין שהסטודנטים עוברים הדרכה בצורה פרקטית כגון: עבודות בית /כיתה.

היכן מתקיים הקורס?

הלימודים יתקיימו באזור המרכז והשרון, בשעות הבוקר והערב.

עלות הקורס

מחירים אטרקטיביים לתושבי השרון והמרכז.

בסיום הקורס מקבלים תעודת בוגר של מכללת פלאי הגרפולוגיה

Scroll to Top
גלילה למעלה דילוג לתוכן