התקשרו אלינו : 052-6928897 - המייל שלנו - shrem2626@gmail.com - בדיקה ראשונית ללא תשלום

התקשרו אלינו :
052-6928897 | 077-7065276
המייל שלנו - shrem2626@gmail.com
בדיקה ראשונית ללא תשלום

נושאי קורס מתחילים – פענוח ציורי ילדים

להלן סילבוס עם נושאי השיעורים:

שיעור מס' 1 – שלבי התפתחות הציור –  מאיזה גיל בודקים ציורים, מה בודקים בציור, הציור ככלי הבעה ואבחון, מיקום הציור בדף. בני בן השנתיים משרבט בכוח רב מידי, מה זה אומר?

שיעור מס' 2 – אבחון הצבעים – צבע שחור, מפחיד? צריך להיזהר ממנו? ומה עם צבע אדום? זה בסדר שהבת שלי מציירת ציורים כשהצבע אדום הוא זה הבולט? מה זה אומר?

שיעור מס' 3 – ציור העץ על כל מאפייניו בציורי ילדים ומבוגרים – עץ עם גזע עבה או דק, עם ענפים? לצייר פירות, פרחים? עלים? איך מצירים עץ נכון?

שיעור מס' 4 –  משמעות איברי הגוף בציור – ילדי צייר ידיים גדולות מידי, מה זה אומר? ביתי ציירה דמות עם ידיים בכיסים. בני צייר פה עם סורגים, להיכנס ללחץ?

שיעור מס' 5 –  מתרגלים בכיתה – מציירים ציורים ובודקים – שמיים, ים וכוכבים, מה ציור זה אומר על ילדנו. המערבולות, מה הן מסמלות עבורנו, משולש ועיגול – מי השולט פה?

שיעור מס' 6 –  ציורי המשפחה – אני נראית בציור יותר גדולה מבעלי, הבן שלי חושב שאני צריכה לעשות דיאטה? מה זה אומר? כולנו משלבים ידיים חוץ ממנו ואחיו, הוא כועס עליו?

שיעור מס' 7  –  מתרגלים בכיתה – הבאת ציורי ילדים וניתוחם.

שיעור מס' 8 –  אבחון בעלי חיים –  איזו חיה הילד אוהב, למה?  מאיזו חיה הוא פוחד? מה הדבר אומר עליו. הוא אמר שהוא אוהב עכבר, מה קשור?

שיעור מס' 9 –  ציור בית, גדר, שמש ופרחים – הבן שלי אומר שאין לו מספיק חברים, זה נכון? איך ניתן לבדוק זאת? מה היחס שלו כלפייך, אימא. איך הוא מרגיש אתכם בבית, האם טוב לו והוא מאושר, או שהוא מרגיש חנוק ומתוסכל..

שיעור מס' 10 –  סימני מצוקה בציור –  כיצד ניתן לבדוק בציור של ילד שהוא פוחד, היכן הוא פוחד; בבית, בבית הספר, כשהוא יוצא החוצה עם חברים, כיצד בודקים סימני התעללות ואלימות (הן מילולית והן פיזית).

v    אורך כול מפגש – שעה וחצי.
v    בסיום הקורס מקבלים תעודת בוגר של מכללת פלאי הגרפולוגיה

 לפרטים נוספים התקשרו עוד היום – 052-6928897

Scroll to Top
גלילה למעלה דילוג לתוכן