התקשרו אלינו : 052-6928897 - המייל שלנו - shrem2626@gmail.com - בדיקה ראשונית ללא תשלום

התקשרו אלינו :
052-6928897 | 077-7065276
המייל שלנו - shrem2626@gmail.com
בדיקה ראשונית ללא תשלום

דע את עצמך- פירוש השמות

מדוע ללמוד על השמות והאותיות?

במהלך פגישותיי שואלים אותי הורים רבים מדוע יש חשיבות כול כך גדולה לשם שהם יתנו לתינוק שלהם ומדוע הם לא יכולים להיות ספונטניים לגבי בחירת השם, כמו כן, אנשים רבים עימם אני נפגש, שואלים אותי לגבי מהות השם שלהם ואם כדאי להם להחליף אותו, משום שלא כול כך הולך להם בחיים.

תיאור קורס שמות ואותיות

במהלך הקורס תוכלו ללמוד לגבי שמכם הפרטי ואם הוא מתאים לכם מבחינת האופי, כמו כן תוכלו ללמוד בקורס שמות ואותיות לגבי שמות ילדכם והתאמה אליהם. תוכלו ללמוד לגבי הזוגיות שלכם על פי שמותכם ושמות בני זוגכם, לדעת אם יש התאמה לילדכם הבוגרים ובני זוגם, על פי השמות ועוד. ידוע לכול שהעולם שלנו מתקיים ונוצר בעזרת האותיות אשר דרכם זורמים צינורות של שפע לחיים שלנו.

מן העיתונות

לאחרונה קראתי מחקר שבדק האם יש אנרגיה באותיות. המחקר העלה שבשפה העברית האנרגיה מאוד חזקה והסיבה היא שהשורש של המילה עברית הוא ע.ב.ר והכוונה היא להעביר אנרגיה ממקום למקום ולחיים שלנו. האותיות יכולות לעזור לנו לא רק בבחירת שם לתינוק אלא גם בחיינו האישיים והמקצועיים.

טיפ הוא לא שם של אבקת כביסה…

אתם יודעים שגם למספר האותיות בשם יש משמעות? במידה ואתם בוחרים שם השתדלו שמספר האותיות לא יקטן משלוש אותיות ושתהיה לפחות אות אחת מכל שם של הורה. כמו כן, לא כדאי לקרוא לילד בשם של בת ולהפך, דבר היכול לגרום בעיות בפוריות  ועוד.

כמה זמן לומדים

הקורס הינו בהיקף של עשרה מפגשים מרתקים בני שעה וחצי כ"א, בהם תלמדו את סודות האותיות והשמות בכתב העברי ואת הגלוי והנסתר שבהם.

היכן מתקיים הקורס?

הלימודים יתקיימו באזור המרכז והשרון, בשעות הבוקר והערב.

עלות הקורס

מחירים אטרקטיביים לתושבי השרון והמרכז.

מה מקבלים?

תעודת בוגר מכללת פלאי הגרפולוגיה

Scroll to Top
גלילה למעלה דילוג לתוכן