התקשרו אלינו : 052-6928897 - המייל שלנו - shrem2626@gmail.com - בדיקה ראשונית ללא תשלום

התקשרו אלינו :
052-6928897 | 077-7065276
המייל שלנו - shrem2626@gmail.com
בדיקה ראשונית ללא תשלום

קורס גרפולוגיה ורפואה

מדוע ללמוד על גרפולוגיה ורפואה?

במהלך פגישותיי שואלים אותי כיצד ניתן להבחין ע"פ כתב יד רגישויות בגוף האדם?  אנחנו חייבים להבין שכאשר האדם כותב עוברים אימפולסים חשמליים מהמוח ליד. אנחנו לא שמים לב אולם בכתב ידנו ישנם המון תזוזות, בכל מקום של נקודה או קו באות, נוכל להבחין ברגישות אצלנו.

תיאור קורס גרפולוגיה ורפואה

במהלך הקורס תוכלו ללמוד האם אתם אנשים שפועלים בצורה לוגית או בצורה רגשית, כיצד נוכל לאתר סוגי מחלות כמו: לחץ דם גבוה/נמוך, אבנים בכליות, מחלות נפשיות  כמו: חרדה, דיכאון ודרכי פעולה לשפר את איכות חייכם (כיום ידוע שגילוי מוקדם עוזר לא מעט בטיפול עצמו). כמו כן, תוכלו ללמוד בקורס גרפולוגיה ורפואה, את הקשר בין הגוף לנפש והחיבור בניהם וכיצד נוכל לראות דרך כתב יד סימנים להתאבדות וכיצד לאתר זאת בכתב של הקרובים אלינו.

מן העיתונות

לאחרונה קראתי מחקר שבדק האם תכונות אופי של האדם כמו: כעס, קנאה, שנאה, עלולים להשפיע עלינו מבחינה בריאותית. האם מחלות עלולות להופיע בשל תכונות אופי קיצוניות שלנו? השמנה היא מכת עולם האם בכתב היד ישנו פתרון? במחקר הובאו הוכחות בצורה חד משמעית שיש קשר בין צורת ההתנהגות שלנו לסוג המחלה ולכן ניתן לראות אדם שעבר אירוע מוחי, לא חוזר להיות  אותו אדם, כיוון המחשבה שלו משתנה וכמו כן גם ותכונות האופי שלו.

טיפ הוא לא שם של אבקת כביסה…

גם ללחץ כתב היד יש השפעה לא מועטה ותוכלו לראות זאת אם תקחו כתב יד שלכם ותהפכו את הדף. הרגישו אם ישנו לחץ חזק או חלש. מה זה אומר עליכם? כתב יד חזק מראה לנו על בריאות תקינה מבחינת מערכות הגוף. ככול שכתב היד חלש יותר, אנחנו למדים שאדם נמצא תחת לחץ נפשי וגופני (תלוי בעוד נתונים). אנשים שעוברים שיקום רפואי מומלץ להם לכתוב כמה שורות כל יום כדי להחלים היות והכתב משחרר לחצים ומוציא רגשות החוצה.

כמה זמן לומדים

הקורס הינו בהיקף של עשרה מפגשים מרתקים בני שעה וחצי כ"א, בהם תלמדו כיצד לאבחן רגישות בריאותיות בגוף האדם ודרכי טיפול בהם.

היכן מתקיים הקורס?

הלימודים יתקיימו באזור המרכז והשרון, בשעות הבוקר והערב.

עלות הקורס

מחירים אטרקטיביים לתושבי השרון והמרכז.

מה מקבלים?

תעודת בוגר מכללת פלאי הגרפולוגיה

Scroll to Top
גלילה למעלה דילוג לתוכן